Myčka nádobí Beko DFS 28123 W + kapsle FINISH na půl roku zdarma!

K odběru nasledující pracovní den Osobní odběr je možný nasledující pracovní den v pražském skladu do 16:30. Doručení po ČR do 3 pracovních dnů.

Myčka nádobí Beko DFS 28123 W v energetické třídě E (A++ dle legislativy do 2/2021) s kapacitou až 11 sad nádobí. Na výběr máte z 8+1 programů mytí a 6 různých teplot. Speciální dolní zóna AquaIntense pro intenzivní mytí. Nechybí ani příborová přihrádka s šířkou po celé myčce. Výškově nastavitelný horní koš Acrobat se 3 polohami. Inovovaná násypka a mechanická glass care na ochranu skla. Horkovzdušné sušení.

225 kW roční spotřeba tohoto modelu

Vaše cena na e-Beko.cz. Chcete lepší?

8 149 Kč

včetně DPH 21% a RP

Tento produkt na splátky již od:

815 Kč

spočítejte si měsíční splátku

obvyklá maloobchodní cena modelu
9 990 Kč

nákupem u nás ušetříte
1 841 Kč

EAN: 8690842209451, Katalogové číslo: 7612363935

Parametry produktu

EXTRA PARAMETRY
5 let Beko záruka5 let Beko záruka ano
10 let záruka na motor10 let záruka na motor ano
Doprava zdarmaDoprava zdarma ne
OBECNÉ PARAMETRY
Typ Volně stojící
Barva Bílá
Hlučnost 46 dB
Energetická třída (A - G) E
Roční spotřeba elektrické energie 225 kWh/rok
Roční spotřeba vody 2 436 l/rok
Počet programů 9
Programy Auto program, Předmytí, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, AquaFlex + Inner Clean na čištění myčky
Funkce Odložený start 0,5 – 24 hod, Poloviční náplň, Fast+, Extra sušení Steam Gloss, AquaIntense, Automatická funkce Tablety All in one
Výbava Příborová přihrádka s šířkou po celé myčce, Aquaintense zóna, Koě Acrobat, Inovovaná násypka, Senzorč čistoty vody
Zabezpečení Aquasafe
Displej LCD
Motor ProSmart invertorový motor
Počet teplot 6
Počet sad nádobí 11
Délka programu mytí 3:59
Spotřeba el. energie při mytí 81
Spotřeba vody při mytí 8,7
Počet sprchovacích úrovní 3
Třída hlučnosti C
Šířka 45 cm
Výška 85 cm
Hloubka 60 cm

Hodnocení produktu

80 %

26.12.2020

 • Po provozu necelého týdne mohu hodnotit jen začátky. Příjemně překvapil velký využitelný vnitřní prostor (větší než u předchozí myčky se stejnými rozměry), mytí probíhá bez problémů, jasné obslužné prvky, osvětlení vnitřního prostoru je příjemné.
 • Výborně řešený prostřední koš - šikmé plochy umožňují uložení hrnků a sklenic v náklonu, nezůstávají loužičky na dnech, podložení nožek výborně poslouží na umývání sklenic s dlouhou nožkou
 • Naprosto nevyhovující návod k použití - hlavně při prvním spuštění nepomůže několik stran bezpečnosti. Některé nutné procesy - nastavení tvrdosti vody jsou spíš naznačeny .
 • Ještě jsem nepřišla na "skládání" příborů v svrchním koši.

Srovnávám zatím používání během prvních dnů s předchozí myčkou Miele (16 let provozu) a model z tohoto srovnání zatím vychází velmi dobře . Jenom musím přijít na to ukládání příborů .

90 %

30.5.2020

 • Horší reakce tlačítek na dotek

Zatím spokojenost,Tichá,dobře myje

5 let záruky na spotřebiče Beko

Poskytujeme 5 let plné záruky na vybrané modely spotřebičů Beko. V rámci této rozšířené záruky hradíme náklady v případě opravy na práci, náhradní díly i cestovné servisu.

Jak získám prodlouženou 5letou záruku na svůj spotřebič Beko?

Pro získání prodloužené záruky je nutné provést její registraci do 14 dnů od zakoupení spotřebiče. Provedením této registrace obdržíte certifikát 5 let záruky a uvedené údaje budou uloženy pro případ záruční opravy.

Více informací a odkaz na registrační formulář naleznete zde.

Blue Light
nastaveni

Koš, co nastavíte, i když je plný nádobí

Nepřendavejte plnou myčku pokaždé, když se tam něco nevejde. Koš Acrobat můžete snadno nastavit do tří výškových poloh a to, i když je po okraj naplněný nádobím.

Pro skleničky stále jako nové

Připijte si křišťálově blyštivými sklenice umytými v myčce Beko. Unikátní technologie GlassShield® oplachuje nádobí nezměkčenou vodou, což prodlužuje životnost skla, zamezuje jeho korozi, zašednutí a poškrábání. Tak na zdraví!

glass
innerclean

Program pro čistou a spolehlivou myčku

Program InnerClean je navržený tak, aby se dobře postaral o čistotu samotné myčky. Díky teplotě 73 °C a dlouhé době mytí bude myčka perfektně čistá a nadále spolehlivá.

Program, co myje podle znečištění nádobí

Pokud si nejste jisti, jaký mycí program by se zrovna hodil, pusťte program Auto. Inteligentní senzory myčky vyhodnotí, jak moc je nádobí špinavé a podle toho zvolí teplotu mytí, množství vody a délku programu. Ušetří vám tak rozhodování, ale i nějakou tu kačku za energie.

senzory
rychlemyti

Rychlé mytí, když je návštěva za dveřmi

Přídavná funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně. Ušetří tak dlouhé čekání na čisté skleničky, když už se návštěva zouvá v předsíni.

Umyje i nejpřipečenější zbytky

Myčky Beko se speciálním mycím ramenem AquaIntense® umyjí i nepřipečenější zbytky. Přídavné rameno AquaIntense® myje 5x účinněji než program Intensive 70, takže odpadá namahavé drhnutí a namáčení na dlouhé hodiny, myčka to zvládne za vás.

aquaintense
Vyhledávání produktů
 • 0
BEKO Vánoční nadílka
 • Vánoční nadílka praní
 • Vánoční nadílka sušení
 • Vánoční nadílka mytí
 • Vánoční nadílka chlazení
 • Vánoční nadílka vaření
 • Vánoční nadílka domácnosti
BEKO Praní a sušení
BEKO Mytí
×