Vestavná myčka nádobí Beko DIN 48430 AD

Ihned k odběru Osobní odběr je možný dnes v pražském skladu do 16:30. Doručení po ČR do 2 pracovních dnů.

Vestavná myčka nádobí DIN 48430 AD v energetické třídě D (A+++ dle legislativy do 2/2021) nabízí 8 programů , 6 teplot, odložený start 0,5 – 24 hod., výškově nastavitelný horní koš Acrobat se 3 polohami, Direct Access ovládání – přímá volba programů, 3 sprchovací úrovně, LCD 2-řádkový displej, SlideFit kluzné uložení dveří, horkovzdušné sušení, senzor čistoty vody, Aquasafe+ (AquaStop), držáky na mytí plechů, SoftTouch, koš na mytí sklenic, invertorový motor s 10 lety záruky. Nyní za zvýhodněnou cenu.

237 kW roční spotřeba tohoto modelu

Vaše cena na e-Beko.cz. Chcete lepší?

17 090 Kč

včetně DPH 21% a RP

Tento produkt na splátky již od:

1 709 Kč

spočítejte si měsíční splátku

obvyklá maloobchodní cena modelu
16 990 Kč

nákupem u nás ušetříte
-100 Kč

EAN: 8690842209536, Katalogové číslo: 7619463977

Parametry produktu

EXTRA PARAMETRY
Podzimní výprodejPodzimní výprodej ano
AkceAkce ano
5 let Beko záruka5 let Beko záruka ano
10 let záruka na motor10 let záruka na motor ano
Doprava zdarmaDoprava zdarma ano
OBECNÉ PARAMETRY
Typ Vestavná
Výška 81,9 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 55 cm
Hlučnost 44 dB
Energetická třída (A - G) D
Roční spotřeba elektrické energie 237 kWh/rok
Roční spotřeba vody 2 660 l/rok
Počet programů 8
Programy Auto program, Předmytí, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, AquaFlex
Funkce Poloviční náplň, Fast+, Extra sušení Steam Gloss, AquaIntense, Odložený start 0,5 – 24 hod, Funkce Tablety All in one
AutoDose (automatické dávkování) ano
Vlastnosti AquaIntense pro intenzivní mytí
Výbava Horkovzdušné sušení, Výškově nastavitelný horní koš Acrobat se 3 polohami, Samonastavovací panty na dveře o hmotnosti 3 – 9 kg, SlideFit kluzné uložení dveří, držáky na mytí plechů, SoftTouch, koš na mytí sklenic
Zabezpečení Aqua safe
Displej LCD
Motor ProSmart invertorový motor
Počet teplot 6
Počet sad nádobí 14
Délka programu mytí 3.47
Spotřeba el. energie při mytí 85
Spotřeba vody při mytí 9,55
Počet sprchovacích úrovní 3
Třída hlučnosti B

5 let záruky na spotřebiče Beko

Poskytujeme 5 let plné záruky na vybrané modely spotřebičů Beko. V rámci této rozšířené záruky hradíme náklady v případě opravy na práci, náhradní díly i cestovné servisu.

Jak získám prodlouženou 5letou záruku na svůj spotřebič Beko?

Pro získání prodloužené záruky je nutné provést její registraci do 14 dnů od zakoupení spotřebiče. Provedením této registrace obdržíte certifikát 5 let záruky a uvedené údaje budou uloženy pro případ záruční opravy.

Více informací a odkaz na registrační formulář naleznete zde.

Blue Light
Direct Access

Rychlá volba programů bez překlikávání

Nové ovládání myček Beko je snadné a rychlé. Rovnou zvolíte program, který chcete spustit, zaklapnete myčku a ta se pustí do práce. Sbohem úmorné klikání!

U soklu zastáváme minimalismus

Díky kluzným pantům SlideFit jsou vnější dvířka myčky pohyblivá, takže se při otevření vysunou po dvířkách myčky. Můžou tak mít větší přesah a celkový vzhled kuchyně nenarušuje vysoký sokl.

SlideFit
AquaStop

Plavte raději v moři než doma

S hadicí AquaStop se nemusíte bát, že by při nehodě myčka vytopila vaši kuchyni. Pokud by došlo k porušení hadice, její ventil zastaví přívod vody, takže klidně pusťte myčku a vyražte k moři!

Zářivé nádobí do hodiny a bez utěrky

Expresní program Quick&Shine™ zvládne nejen umýt plnou náplň myčky za 58 minut, ale také dokonale vysušit. Díky němu je nádobí čisté a krásně zářivé bez zbytečného čekání a ani nemusíte brát do ruky utěrku.

Quick&Shine™
14 sad nádobí

Více čistého nádobí na jedno zapnutí myčky

Máte hodně sad nádobí ale nestíháte ho umývat současně? Díky lepšímu využití vnitřních prostor umyjí nové myčky Beko až 14 sad nádobí na pouhé jedno zapnutí! Tím můžete ušetřit jak čas tak i peníze.

Elegantně ukáže, zda myje

Jednotný design kuchyně s plně integrovanou myčku je pěkná věc, ale jak poznat, jestli myčka zrovna nemyje? LED signalizace provozu na podlahu je ideální řešení. Víte, kdy myčku neotevírat a přitom neruší pěkný design kuchyňské linky.

Signalizace
Koš Acrobat

Koš, co nastavíte, i když je plný nádobí

Nepřendavejte plnou myčku pokaždé, když se tam něco nevejde. Koš Acrobat můžete snadno nastavit do tří výškových poloh a to, i když je po okraj naplněný nádobím.

Nevíte jaký program zvolit? Nevadí! Myčka si poradí sama

Nejste si přesně jistí jaký program zvolit pro umytí Vašeho nádobí? Nemějte obavy, Vaše myčka si s tím poradí sama. Program Auto díky inteligentním senzorům sama vyhodnotí, jak moc je nádobí špinavé a sama si zvolí teplotu vody, délku programu i množství vody, která bude potřeba k dokonalému umytí nádobí. Mytí nádobí nebylo nikdy snažší!

Auto program
Fast+

Zrychlení, když ho zrovna potřebujete

Funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně. Díky tomu, se nemusíte bát, že nebudete mít dost čistého nádobí pro návštěvu, která je již za dveřmi.

Automatické dávkování pro pohodlnější život

Nepamatujete si přesně, kdy jste naposledy naplnili dávkovač na mycí prostředek? Nevadí. Už nemusíte. Automatický dávkovač AutoDosing si dám vyhodnotí jaké množství mycího prostředku je třeba k perfektnímu umytí nádobí. Stačí pouze 1x za měsíc dávkovač naplnit a dále se nemusíte o nic starat.

AutoDosing
AquaIntense®

Umyje i nejpřipečenější zbytky

Myčky Beko se speciálním mycím ramenem AquaIntense® umyjí i nepřipečenější zbytky. Přídavné rameno AquaIntense® myje 5x účinněji než program Intensive 70, takže odpadá namahavé drhnutí a namáčení na dlouhé hodiny, myčka to zvládne za vás.

Naše 3 pilíře úspěchu a spokojenosti

ProSmart invertorový motor je skvělý pomocník ve Vaší myčce. Zaručuje Vám nízkou spotřebu energie, nízkou hlučnost a dlouhou životnost. Tento motor je tak šetrný nejen k Vašemu nádobí ale také k myčce a životnímu prostředí. Vy si tak můžete užívat výhod myčky v domácnosti bez starostí o vysokou spotřebu vody a energie.

ProSmart
EnergyHero

Šetřete své náklady ale také přírodu

Myčky Beko jsou skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Nejen, že Vám skvěle umyjí Vaše nádobí, jsou navíc šetrné k životnímu prostředí díky nízké spotřebě vody a energie. Vy se tak nemusíte bát vysokých účtů.

Pro dokonalý vzhled kuchyně

Nejen perfekcionalistům může vadit nepěkný výřez v lince pod myčkou nádobí. Z toho důvodu jsou panty FlexFit™, kterým stačí jen 3 mm mezi linkou a dvířky. Nemusíte proto kazit celkový vzhled linky, s FlexFit™ panty vše perfektně funguje a vypadá i bez výřezu.

FlexFit
Vyhledávání produktů
  • 0
BEKO Podzimní výprodej
  • Podzimní výprodej praní
  • Podzimní výprodej sušení
  • Podzimní výprodej mytí
  • Podzimní výprodej chlazení
  • Podzimní výprodej vaření
  • Podzimní výprodej domácnosti
BEKO Praní a sušení
×