Americká chladnička Beko GN 162420 X

Momentálně nedostupné Toto zboží není skladem ani v jednom z našich skladů, po objednání Vám bude sdělena aktuální doba dodání

NeoFrost americká volně stojící chladnička Beko GN 162420 X side-by-side. Active DUAL-COOLING system. Aktivní modré světlo Active Fresh Blue Light™ sloužící pro pokračování procesu fotosyntézy v ovoci a zelenině. Praktické LED vnitřní osvětlení (chladnička i mraznička) poskytuje dokonalý přehled nad obsahem chladničky. Praktický je i automatický výrobník ledu a dávkovač chlazené vody (s připojením na vodu).

A+

Vaše cena na e-Beko.cz. Chcete lepší?

24 990 Kč

včetně DPH 21% a RP

Tento produkt na splátky již od:

2 499 Kč

spočítejte si měsíční splátku

obvyklá maloobchodní cena modelu
37 990 Kč

nákupem u nás ušetříte
13 000 Kč

EAN: 8690842995248, Katalogové číslo: 7291847482

Parametry produktu

EXTRA PARAMETRY
Doprava zdarmaDoprava zdarma ano
10 let záruka na motor10 let záruka na motor ano
OBECNÉ PARAMETRY
Typ Dvoudveřová
Barva Nerez
Výška 179 cm
Šířka 91 cm
Hloubka 78 cm
Hlučnost 45 dB
Energetická třída A+
Roční spotřeba elektrické energie 471 kWh/rok
Funkce ActiveFresh blue light, Funkce Eco, NeoFrost, Antibakteriální štít, FastFreeze, IonGuard, Holiday režim
Výbava Držák lahví, Osvětlení, Automat na vodu, Výrobník ledu
Displej Ano
Osvětlení LED na bocích
Objem chladničky 368 l
Objem mrazničky 176 l
Objem Fresh zóny 15 l
Antibakteriální ochrana Ano
Mrazící výkon 12 kg/24h
Akumulační doba 9 h

Hodnocení produktu

90 %

20.11.2019

 • cena - výkon
 • lednice je za tu cenu velmi dobře vybavená a prostorná včetně mrazáku
 • lepší jako moje první podstatně dražší "amerika" značky Samsung která klekla po 17 letech, snad tahle vydrží minimálně stejně dlouho
 • snad jen v nulové zóně je stejná teplota jako v lednici, nebo to jen zatím neumím nastavit, původně jsem měl představu, že tam teplota bude nižší, tedy kolem 0, když je to nulová zóna.

Za mě tedy doporučuji

80 %

31.1.2019

100 %

24.11.2016

NeoFrost

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování

Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

Chráněno. Bez ztráty chuti a nutričních hodnot

Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.

Blue Light
Ionizátor

Pro chladničku bez zápachu

Skladovali jste někdy v lednici zrající sýr a dort zároveň? Ionizátor v lednicích Beko neutralizuje vzduch v chladničce čímž zabraňuje nepříjemnému míchání a přenosu vůní.

Čerstvé i po rozmrazení

Speciálně navržený ventilátor zamrazí jídlo v přihrádkách FastFreeze o 10 % rychleji. Dochází tak k menší změně krystalické mřížky zamrazené potraviny, která se po rozmrazení stále chová jako čerstvá.

Ventilátor
Bez bakterií

Lednice bez bakterií

Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky a mrazničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou a některé i uhlíkovým filtrem. Vše pro dokonalou čistotu vaší chladničky.

Snižuje spotřebu

Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.

Eco
LED osvětlení

Dobře vidět a šetřit

LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

podobné produkty

GN 162330 LZXP

Beko GN 162330 LZXP (gn3.png)

37 490 Kč

29 990 Kč

-20%

Detaily produktu
GN 163120 X

Beko GN 163120 X (chlazeni_gn163120x_01.png)

28 990 Kč

18 990 Kč

-34%

Detaily produktu
Vyhledávání produktů
 • 0
BEKO Letní výprodej
 • Letní výprodej praní
 • Letní výprodej sušení
 • Letní výprodej mytí
 • Letní výprodej chlazení
 • Letní výprodej vaření
 • Letní výprodej domácnosti
BEKO Praní a sušení
×