Porovnejte ceny a ušetřete!

BLAUPUNKT

32" Blaupunkt 32HCT6000S

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 359 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
3 359 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu 32" Blaupunkt 32HCT6000S

Televize 32" Blaupunkt 32HCT6000S:Televize 32" Blaupunkt 32HCT6000S 32" / LED Úhlopříčka / Technologie displeje HD Ready / 50/60 Hz Rozlišení / Frekvence Tizen Operační systém 12 W Výkon zvuku 200×200 VESA Klíčové vlastnosti televize Blaupunkt 32HCT6000SObrazovka využívá LED panel s úhlopříčkou 32" a HD Ready rozlišenímChytré funkce řídí operační systém Tizen s aplikacemi Netflix a YouTubePodsvícení typu Direct LED doplňuje technologie zvuku Dolby AudioPřístroj přijímá běžné vysílání a streamuje obsahDesign s malými rozměry usnadňuje umístění v menších místnostechMontáž na stěnu je možná díky VESA standardu 200×200 mm Televize Blaupunkt 32HCT6000S zobrazuje obsah na 32" 81 cm úhlopříčce v HD Ready rozlišení...

Produkt 32" Blaupunkt 32HCT6000S z kategorie televize si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 3 359 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu 32" Blaupunkt 32HCT6000S od značky BLAUPUNKT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu 32" Blaupunkt 32HCT6000S a také tipy, jak vybírat televize. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena 32" Blaupunkt 32HCT6000S?

Aktuálně můžete produkt 32" Blaupunkt 32HCT6000S koupit již od 3 359 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit 32" Blaupunkt 32HCT6000S?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je 32" Blaupunkt 32HCT6000S skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má 32" Blaupunkt 32HCT6000S EAN kód?

EAN kód pro 32" Blaupunkt 32HCT6000S je 8594213441290. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.