Vše od Bosch

Bosch BHN14N

Cena od:

2 190 Kč

POROVNÁNÍ CEN

heureka.cz
heureka.cz Skladem
cena od
2 190 Kč

Informace o produktu Bosch BHN14N

Bosch BHN14N

Produkt Bosch BHN14N z kategorie vysavače si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 2 190 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bosch BHN14N od značky BOSCH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bosch BHN14N a také tipy, jak vybírat vysavače. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bosch BHN14N?

Aktuálně můžete produkt Bosch BHN14N koupit již od 2 190 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bosch BHN14N?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bosch BHN14N skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.