Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Polarbox

Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 000 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 000 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox

Hlavní výhody: designová přenosná chladnička v retro designu edice CLASSIC BLACK - v tmavě zelené barvě, s černým nápisem a černým popruhem - bude vždy středem pozornosti uložíte do ní kromě chladícího média např. 1 láhev vína, 2-4 skleničky a malou svačinku je velmi lehká, odolná a s výbornými izolačními vlastnostmi udrží teplotu 5-15 °C až 24 hodin nastavitelný řemen přes rameno z pravé kůže víko lze použít jako servírovací podnos vzhledem k použitým materiálům plave na vodě, takže ji můžete použít třeba i jako plovoucí bar všechny materiály jsou zdravotně nezávadné a snadno a hygienicky se čistí Dodatečné informace: šířka s víkem: 39,3 cm výška s víkem: 24,3 cm hloubka s víkem: 25,9 cm materiál: pěnový polystyren, polypropylen (vnitřní a vnější vrstva)

Produkt Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox z kategorie chladící tašky a boxy si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 000 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox od značky POLARBOX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox a také tipy, jak vybírat chladící tašky a boxy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox?

Aktuálně můžete produkt Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox koupit již od 1 000 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox EAN kód?

EAN kód pro Chladící box CLASSIC BLACK 12 l, tmavě zelená, Polarbox je 8436582994079. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.