Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Zone

Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 169 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 169 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark

Když se snažíte mít koupelnu hezkou, je až podezřelé, jak moc dokáže dojem pokazit jeden plastový držák, který tam je jen tak z nouze. Tady je to jiné: jednoduchá linie, kovový povrch a tvar, který nepřekáží a nepůsobí lacině. Papír je přesně tam, kde má být, a vy nemusíte dělat malé gymnastické pohyby ve chvíli, kdy opravdu nemáte náladu na kreativitu. Hlavní výhody: Držák toaletního papíru UME je minimalistický nástěnný prvek v ikonickém tvaru písmene U, který spojuje pevnost, lehkost a nadčasovou eleganci. Vyrobený z nerezové oceli s mosaznou povrchovou úpravou působí decentně a zároveň stylově, díky čemuž se hodí do moderních i klasičtějších koupelen. Design s otevřenou konstrukcí zajišťuje snadnou a rychlou výměnu role, kterou zvládne doslova každý během pár vteřin. Skrytý systém uchycení umožňuje čistou instalaci bez viditelných šroubů a rušivých prvků na stěně. Typický tvar „U“, charakteristický pro celou sérii UME, dodává držáku vizuální lehkost a harmonii. Matná mosaz je nejen esteticky krásná, ale také praktická - odolává vlhkosti a snadno se udržuje čistá bez otisků prstů. Držák vznikl ve spolupráci s designérským studiem VE2, které je známé pro svou schopnost spojit jednoduchost s vysokou funkčností. Dokonale ladí s dalšími prvky série UME, jako jsou WC štětka, pedálový koš nebo dávkovač mýdla, a vytváří tak sjednocený vzhled prostoru. Díky přesnému zpracování a pevnému uchycení zůstává držák stabilní i při častém používání v rodinné domácnosti nebo na toaletě pro hosty. Jemně zaoblené hrany zajišťují bezpečné používání a zároveň podtrhují celkovou měkkost designového jazyka série UME. Ideální volba pro ty, kdo hledají jednoduché, ale kvalitní řešení s důrazem na estetiku a funkční čistotu každodenního použití. Dodatečné informace: šířka: 16,4 cm výška: 4 cm hloubka: 7,6 cm

Produkt Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark z kategorie držáky a zásobníky na toaletní papír si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 169 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark od značky ZONE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark a také tipy, jak vybírat držáky a zásobníky na toaletní papír. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark?

Aktuálně můžete produkt Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark koupit již od 1 169 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark EAN kód?

EAN kód pro Držák toaletního papíru UME 16 cm, mosazná, nerezová ocel, Zone Denmark je 5722000366294. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.