Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od GRILLMEISTER

Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

150 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

lidl.cz
lidl.cz Skladem
cena od
150 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování)

Grillmeister® Příslušenství na grilování Vlastnosti Grilovací stojan na kuře: Z nerezové oceli Pro dokonale grilovaná kuřata – zvenku křupavá; uvnitř šťavnatá Vhodný také pro jiné druhy drůbeže Nádobka na dochucení během grilování Vhodný pro pečicí trouby a grily s víkem Příprava s nízkým obsahem tuku: přebytečný tuk může během grilování odkapávat Tepelná odolnost do 250 °C Forma na hamburgeryPro dokonale tvarované masové nebo zeleninové burgery Před použitím vymažte tukem Tento výrobek není vhodný k ohřívání potravin na grilu a varné desce Sada na marinováníIdeální pro přípravu a nanášení lahodných marinád Hrnec s praktickou vnitřní stupnicí a opěrnou nohou Silikonový štětec na nanášení olejů a marinád Rukojeť hrnce lze použít také jako odkládací plochu pro štětec 2dílná sada Objem hrnec: cca 300 ml Hlava štětce je tepelně odolná do max. 250 °C Tento výrobek není vhodný k ohřívání potravin na grilu a varné desce Poklop na hamburgeryZ nerezové oceli s tepelně odolnou rukojetí do max. 230 °C Pro dokonale roztavený sýr na burgerech nebo zelenině Grilované potraviny zůstávají šťavnaté a aromatické Ideální také pro dušení nebo udržování teploty Urychlený proces vaření díky zachycené páře Charakteristika produktu tabletd Materiál: Grilovací stojan na kuře: nerezová ocel Forma na hamburgery: hliník; plast Sada na marinování: plast, silikon, nerezová ocel Poklop na hamburgery: plast, nerezová ocel Rozměry: Grilovací stojan na kuře: cca Ø 19,5 x v 10 cm Forma na hamburgery: cca Ø 11 cm Sada na marinování: cca Ø 10,4 x v 5 cm Poklop na hamburgery: cca 15,5 x 10,3 cm Hmotnost: Grilovací stojan na kuře: cca 285 g Forma na hamburgery: cca 238 g Sada na marinování: cca 215 g Poklop na hamburgery: cca 130 g

Produkt Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování) z kategorie příslušenství ke grilování si můžete zakoupit v internetovém obchodě lidl.cz za cenu 150 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování) od značky GRILLMEISTER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování) a také tipy, jak vybírat příslušenství ke grilování. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování)?

Aktuálně můžete produkt Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování) koupit již od 150 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu lidl.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování) EAN kód?

EAN kód pro Grillmeister Příslušenství na grilování (sada na marinování) je 4054599109190. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.