Vše od GRIZLY

GRIZLY Mandlová mouka 500 g

4,7
(46x hodnoceno)

Nejnižší cena od:

169 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
169 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu GRIZLY Mandlová mouka 500 g

Mouka GRIZLY Mandlová mouka 500 g:Grizly moukamandlová, 500 gJedná se o jednu z nejoblíbenějších ingrediencí při bezlepkovém pečení. Tento produkt se vyrábí z loupaných, neboli blanšírovaných mandlí, které jsou jemně mleté do hladké, jemné konzistence. Ideální volba pro bezlepkové a veganské pečeníPokud hledáte kvalitní surovinu pro bezlepkové pečení, mandlová mouka je skvělou volbou. Tato jemně mletá mouka z blanšírovaných mandlí se stala jednou z nejvíce vyhledávaných ingrediencí pro všechny, kdo se vyhýbají lepku. Kromě bezlepkových receptů ji lze využít i jako náhradu části klasické mouky, což vám umožní obohatit pokrmy o jemnou mandlovou chuť a zdravé tuky. Mandlová mouka je ideální pro přípravu nejrůznějších pochoutek, ať už pečete lahodné makronky, sušenky nebo chleba.Díky své jemné konzistenci a bohaté nutriční hodnotě se mandlová mouka stává oblíbenou nejen pro bezlepkové, ale i pro veganské recepty. GRIZLY mandlová mouka se vyrábí z blanšírovaných mandlí, které jsou pečlivě namlety do jemného prášku. Balení v...

Produkt GRIZLY Mandlová mouka 500 g z kategorie mouky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 169 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GRIZLY Mandlová mouka 500 g od značky GRIZLY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GRIZLY Mandlová mouka 500 g a také tipy, jak vybírat mouky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GRIZLY Mandlová mouka 500 g?

Aktuálně můžete produkt GRIZLY Mandlová mouka 500 g koupit již od 169 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GRIZLY Mandlová mouka 500 g?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GRIZLY Mandlová mouka 500 g skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GRIZLY Mandlová mouka 500 g EAN kód?

EAN kód pro GRIZLY Mandlová mouka 500 g je 8595678402475. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.