Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Ferm Living

Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

839 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
839 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING

Hlavní výhody: stylový mosazný háček, který kombinuje funkčnost s estetickým organickým designem ideální pro zavěšení ručníků, oblečení nebo dekorací, vhodný do koupelny, předsíně či ložnice ručně tvarovaný z pevné mosazi s matným povrchem, což dodává interiéru luxusní vzhled díky svému minimalistickému designu se hodí do moderních i tradičních interiérů, kterým dodává sofistikovaný a elegantní prvek pevná konstrukce zaručuje dlouhou životnost ekologický materiál přispívá k udržitelnému životnímu stylu jemné zakřivení dodává háčku jedinečný vzhled krásně doplňuje držák toaletního papíru CURVATURE perfektní jako dárek pro milovníky designových doplňků Dodatečné informace: šířka: 3 cm výška: 19,7 cm hloubka: 5,8 cm materiál: masivní mosaz s matným lakem šrouby a hmoždinky jsou součástí balení

Produkt Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING z kategorie držáky na ručníky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 839 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING od značky FERM LIVING.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING a také tipy, jak vybírat držáky na ručníky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING?

Aktuálně můžete produkt Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING koupit již od 839 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING EAN kód?

EAN kód pro Háček na ručník CURVATURE 20 cm, mosaz, ferm LIVING je 5704723262558. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.