Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Alessi

Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

650 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
650 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi

Hlavní výhody: hluboký talíř v nenápadné, klasické eleganci jemný, jednoduchý design se zaoblenými liniemi hodí se do moderních i klasických interiérů součástí široké kolekce nádobí a doplňků MAMI vhodné do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby Dodatečné informace: průměr: 24 cm materiál: bílý porcelán design: Stefano Giovannoni

Produkt Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi z kategorie talíře si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 650 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi od značky ALESSI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi a také tipy, jak vybírat talíře. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi?

Aktuálně můžete produkt Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi koupit již od 650 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi EAN kód?

EAN kód pro Hluboký talíř MAMI 24 cm, bílá, Alessi je 8003299901111. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.