Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od MIJ

Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
199 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ

POPIS Bílá keramická lžíce od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Lžíce má černou barvu a je zdobena stříbrnými spirálkami. Využijete ji při konzumaci asijských polévek apod., kde s jídelními hůlkami nabíráte nudle / rýží a s lžící šťávu / polévku. SPECIFIKACE Délka: 15 cm Hmotnost: 69 g Barva: černá Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Lžíce je vyrobena ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano

Produkt Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ z kategorie příbory si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ od značky MIJ.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ a také tipy, jak vybírat příbory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ?

Aktuálně můžete produkt Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ EAN kód?

EAN kód pro Jídelní lžíce 15 cm, bílá, MIJ je 8594197823754. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.