Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Blomus

Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

991 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
991 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus

Miska ze série MIO od značky Blomus je ideální pro servírování cereálií nebo ovocných a zeleninových salátů. Jednoduchý design zvýrazňuje harmonický kontrast matných vnějších ploch s lesklým vnitřkem. Miska MIO: Vyrobena z kvalitní keramiky Rozměry: průměr 20 cm, výška 9,5 cm Vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby

Produkt Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus z kategorie mísy a misky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 991 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus od značky BLOMUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus a také tipy, jak vybírat mísy a misky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus?

Aktuálně můžete produkt Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus koupit již od 991 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus EAN kód?

EAN kód pro Jídelní miska MIO 20 cm, krémová, Blomus je 4008832636974. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.