Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od JURA

JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

799 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

caltaelektro.com
caltaelektro.com Skladem
cena od
799 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks

Latte macchiato si nejlépe vychutnáte ve sklenkách přímo od JURA z luxusního olovnatého křišťálu! Nové exkluzivní JURA latte macchiato sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního olovnatého křišťálu a jsou vynikajícím doplňkem do kolekce porcelánu JURA. Díky svému robustnímu designu skla je sklenka velice odolná a zároveň velmi příjemná na dotek. Exkluzivní sklenice na latte JURA Vám umožní připravit perfektní, třívrstvé latte macchiato. Vhodné pro přístroje s vysokou výpustí (výška sklenky 13,5 cm). Prodává se v sadě po 2 ks. Technické parametry - Sklenice Latte macchiato 270ml JURA 2 ks: Vysoce kvalitní olovnatý křišťál Výška cca 13,5 cm Přibližný objem 270 ml Lze mýt v myčce Sada 2 ks

Produkt JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks z kategorie Šálky a lžičky si můžete zakoupit v internetovém obchodě caltaelektro.com za cenu 799 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks od značky JURA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks a také tipy, jak vybírat šálky a lžičky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks?

Aktuálně můžete produkt JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks koupit již od 799 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu caltaelektro.com, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks EAN kód?

EAN kód pro JURA Sklenice Latte macchiato 270ml 2ks je 7610917714735. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.