Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Bornibus

Kapary 260 g, BORNIBUS

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

269 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
269 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kapary 260 g, BORNIBUS

Kapary jsou vlastně drobné květní pupeny keře Capparis spinosa, které se nakládají do nálevu a díky tomu získají výraznou slano-kyselou chuť. Jenže u stolu nikdo neřeší botaniku - řeší se hlavně to, proč jsou tak malé a přitom tak nebezpečně návykové. Hlavní výhody: Jemné kapary slouží jako výrazná dochucovací ingredience pro omáčky, saláty, masové pokrmy i oblíbený tatarský biftek. Kapary mají přirozeně jemnou a lehce nakyslou chuť, která dokáže zvýraznit charakter mnoha jídel a dodat jim výraznější gastronomický zážitek při každém soustu. Skvěle se hodí do studených i teplých omáček, kde jejich pikantní kyselost vyvažuje bohatost ostatních ingrediencí a vytváří harmonickou chuťovou kombinaci. Oblíbenou součástí jsou také při přípravě tatarského bifteku, kde jejich svěží kyselost doplňuje chuť masa a přidává pokrmu charakteristickou gurmánskou hloubku. Kapary můžete přidat také do středomořských salátů, těstovin nebo rybích pokrmů, kde přirozeně zvýrazní chuť ostatních surovin bez přehlušení jejich charakteru. Výborně se hodí také jako doplněk k různým druhům studených předkrmů, tapas nebo antipasti, kde přinášejí jemný kyselý kontrast. Díky své výrazné chuti se kapary používají také při přípravě různých středomořských specialit, kde představují důležitou chuťovou složku tradiční kuchyně. Jednoduché složení obsahuje pouze kapary, vodu, ocet a sůl, takže si zachovávají autentickou chuť a přirozený charakter této středomořské suroviny. Nálev pomáhá uchovat jejich přirozenou strukturu, jemnost i aromatické vlastnosti, takže si kapary zachovávají svou kvalitu po celou dobu skladování. Produkt je připraven bez geneticky modifikovaných surovin a zachovává čistý charakter tradičních středomořských ingrediencí. Receptura je navíc připravena bez lepku, bez laktózy, bez přidaných aromat, bez barviv a bez konzervantů. Značka Bornibus navazuje na dlouhou francouzskou tradici výroby delikates od roku 1855 a přináší autentické chutě inspirované středomořskou gastronomií. Nutriční hodnoty na 100 g: energetická hodnota: 122 kJ / 30 kcal tuky: 0,6 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g) sacharidy: 3,2 g (z toho cukry 0,3 g) bílkoviny: 1,6 g sůl: 4,0 g Dodatečné informace: celková hmotnost: 260 g hmotnost pevného podílu: 160 g složení: kapary, voda, ocet, sůl neobsahuje GMO, lepek, přidaná aromata, konzervanty, alergeny, laktózu ani umělá barviva

Produkt Kapary 260 g, BORNIBUS z kategorie konzervovaná a nakládaná zelenina si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 269 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kapary 260 g, BORNIBUS od značky BORNIBUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kapary 260 g, BORNIBUS a také tipy, jak vybírat konzervovaná a nakládaná zelenina. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kapary 260 g, BORNIBUS?

Aktuálně můžete produkt Kapary 260 g, BORNIBUS koupit již od 269 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kapary 260 g, BORNIBUS?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kapary 260 g, BORNIBUS skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kapary 260 g, BORNIBUS EAN kód?

EAN kód pro Kapary 260 g, BORNIBUS je 3592860018105. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.