Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od WOLL

Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
3 189 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL

Špičkové nepřilnavé titanové nádobí Titanium Nowo německé značky WOLL se za uplynulých patnáct let stalo klasikou na světových trzích. Série kombinuje ruční výrobu, prvotřídní high-tech materiály s moderními výrobními postupy a promyšleným designem, čímž zaručuje vynikající výsledky vaření. Její vysokou kvalitu už ostatně ověřil sám čas. Ne nadarmo nese Nowo ve svém názvu jméno zakladatele společnosti, Norberta Wolla. Masivní nádobí Titanium Nowo je ideální pro zdravé a energeticky úsporné vaření bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím. Titanem tvrzený povrch se pyšní vysoce nadstandardními nepřilnavými vlastnostmi, navíc je velmi odolný proti poškrábání. Hrnce se snadno čistí a bez potíží snesou mytí v myčce nádobí či použití například kovového kuchyňského náčiní. Robustní nepálivá ucha jsou pohodlná na manipulaci, jejich nosná část je navíc vlitá do odlitku hrnců. Tvoří tak jeden celek, což zajišťuje jejich bezpečné uchycení. Další předností nádobí Titanium Nowo je dokonalá distribuce a akumulace tepla. Je možné jej použít na všech druzích tepla kromě indukce, stejně tak pro zapékání v troubě, až do 250 °C. Série Titanium Nowo Špičkové titanové nádobí pro každodenní použití, patentovaná výroba Ručně odlévané, z jednoho kusu pro vyšší mechanickou i tepelnou odolnost Kombinuje řemeslné zpracování s inovačními technologiemi Masivní, tvarově stálé, pro svou kvalitu vhodné i pro profesionální kuchaře Extra rezistentní nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku Tvrzený, odolný proti poškrábání, vyroben bez PFOA Díky vysoké odolnosti povrchu lze použít i kovové kuchyňské náčiní K přípravě choulostivých potravin i pro smažení při vysokých teplotách Dokonalá distribuce a akumulace tepla, přenos tepla po celém povrchu Spoří až 1/3 energií oproti tradičnímu nerezovému nádobí Cca 8 mm silné dno, na všechny zdroje tepla kromě indukce Zesílené okraje pro lepší odolnost proti nárazům Navržené pro snadné vylévání bez odkapávání Ucha z tepelně odolné syntetiky, vhodná pro zapékání v troubě Velmi snadno se čistí, lze jej mýt v myčce nádobí Použité technologie a materiály WOLL profesionální lité výrobky zastupují produkty "Made in Germany" vyrobené při nejvyšší kvalitě zpracování. Ta je během procesu výroby nádobí také průběžně kontrolována. Technologie, které společnost WOLL používá, jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí, mají nízké emise oxidu uhličitého. Všechno nádobí WOLL z vysoce kvalitní kultivované hliníkové slitiny je lité ručně, čímž se odlišuje od běžné anonymní tovární výroby. Pomalé ruční lití totiž předchází vzniku vzduchových kapes, které snižují kvalitu materiálu. Na vzniklý hliníkový odlitek je naneseno ještě několik vrstev pro vyšší nepřilnavost a odolnost nádobí. Předtím však dochází k několikanásobnému zbrušování jeho povrchu pískováním. Tělo pánve či hrnce je v dalším kroku tvrzeno částicemi titanu a vypalováno plasmovou tryskou při extrémní teplotě přesahující 20 000 °C. Nádobí je tak tvarově stálé a odolné proti mechanickému poškození. Druhá vrstva chrání proti korozi materiálu, třetí pak zajišťuje vynikající antiadhezní vlastnosti. Poslední svrchní tvrzená vrstva je nepřilnavá, tvrzená za pomoci částic titanu. Pro své výjimečné vlastnosti je chráněná výrobním tajemstvím. Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch odolá díky speciálnímu výrobnímu procesu i mytí v myčce nádobí nebo dokonce použití kovových kuchyňských nástrojů. (Pro delší životnost vašeho nádobí však doporučujeme použití šetrnějšího dřevěného nebo silikonového náčiní.) Speciálně tvrzený nepřilnavý povrch společnosti WOLL se osvědčil pro zdravé vaření s malým množstvím tuku, či případně bez něj. Je bezpečný a neobsahuje PFOA. Výsledné pokrmy jsou tak bohaté na vitamíny. Díky teplené odolnosti až do 250 °C je vhodný nejen pro choulostivé potraviny, ale i ke smažení při vysokých teplotách. Nádobí Titanium Nowo také velmi dobře odolává teplotním šokům, lze jej dokonce prudce zahřát bez použití tuku. Díky nadstandardním nepřilnavým vlastnostem se nádobí velmi snadno čistí.

Produkt Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL z kategorie hrnce si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 3 189 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL od značky WOLL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL a také tipy, jak vybírat hrnce. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL?

Aktuálně můžete produkt Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL koupit již od 3 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL EAN kód?

EAN kód pro Kastrol TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titan, WOLL je 4032525710283. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.