Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Brabantia

Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 079 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 079 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia

Udělejte ze své koupelny oázu klidu tím, že si přinesete toto stylové trio, které se skládá z dávkovače mýdla, držáku zubního kartáčku a podnosu. Snadno plnitelný dávkovač mýdla, který neodkapává a udržuje vaše oblíbené mýdlo po ruce. Držák zubního kartáčku drží vaše zubní kartáčky a zubní pastu pohromadě. Velký zásobník použijte ke sběru drobných předmětů nebo jako tácek pro další dva. Praktická koupelnová sada - stylové trio skládající se z dávkovače mýdla, držáku zubního kartáčku a podnosu Multifunkční podnos - lze použít jako tácek, misku na mýdlo nebo úložný podnos Snadno doplňovatelný dávkovač mýdla - pojme až 250 ml vašeho oblíbeného mýdla Snadno čistitelný držák zubního kartáčku - s odnímatelnou vložkou pro tradiční a elektrické zubní kartáčky Stojí stabilně, bez poškrábání - neklouzavá základna Ideální pro vlhké oblasti, jako je koupelna a toaleta - vyrobené z korozivzdorných materiálů 5 let záruka Základní parametry: Výška: 14,9 cmŠířka: 16,8 cmHloubka: 9,7 cm

Produkt Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia z kategorie dávkovače mýdla si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 079 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia od značky BRABANTIA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia a také tipy, jak vybírat dávkovače mýdla. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia?

Aktuálně můžete produkt Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia koupit již od 1 079 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia EAN kód?

EAN kód pro Koupelnová sada, sada 3 ks, bílá, Brabantia je 8710755280382. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.