Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Zwilling

Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

529 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
529 Kč
kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
749 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING

Kráječ na pizzu Zwilling Pro kráječ na pizzu:Kráječ Zwilling Pro umožní snadné krájení pizzy, nízkých koláčů i připraveného těsta. Vyrobený je z velmi kvalitní nerezové oceli 18/10, která zajistí vysokou odolnost a dlouhou životnost, nepřebírá chutě ani pachy a je hygienická. Pohodlné používání zaručí ergonomicky tvarovaná rukojeť, zatímco bezpečnou manipulaci velká záštita, která chrání před zraněním. Kráječ Zwilling Pro disponuje očkem na konci rukojeti, pomocí něhož lze pověsit. Můžete ho umývat v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti kráječe na pizzu Zwilling ProKráječ umožní snadné krájení pizzy, nízkých koláčů i připraveného těstaVyrobený je z velmi kvalitní nerezové oceli 18/10Pohodlné používání zaručí ergonomicky tvarovaná rukojeťKráječ Zwilling Pro disponuje očkem na konci rukojeti, pomocí něhož lze pověsit

Produkt Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING z kategorie kráječe si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 529 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING od značky ZWILLING.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING a také tipy, jak vybírat kráječe. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING?

Aktuálně můžete produkt Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING koupit již od 529 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING EAN kód?

EAN kód pro Kráječ na pizzu PRO, ZWILLING je 4009839402081. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.