Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Hahn Sohn Cedrus

Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 771 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hahnprofi.cz
hahnprofi.cz Skladem
cena od
2 771 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M

Tento praktický a pevný kryt je navržen speciálně pro modely robotických sekaček Cedrus C-MOW série M. Slouží jako ochranný přístřešek pro nabíjecí stanici, čímž chrání elektrické komponenty před vlhkostí, UV zářením, prachem a jinými vnějšími vlivy. Díky jednoduché konstrukci je rychle instalovatelný přímo nad základnu. Použité materiály jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a nevyžadují údržbu. Kryt zároveň vizuálně ladí se vzhledem sekačky a její základny, a tak neruší celkový vzhled zahrady. Klíčové vlastnosti Kompatibilní s robotickými sekačkami Cedrus C-MOW série M Chrání nabíjecí stanici před deštěm, sluncem a nečistotami Zajišťuje bezpečný provoz a delší životnost elektroniky Odolný, stabilní a bezúdržbový design Rychlá a jednoduchá instalace

Produkt Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M z kategorie příslušenství k sekačkám si můžete zakoupit v internetovém obchodě hahnprofi.cz za cenu 2 771 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M od značky HAHN SOHN CEDRUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M a také tipy, jak vybírat příslušenství k sekačkám. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M?

Aktuálně můžete produkt Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M koupit již od 2 771 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hahnprofi.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kryt nabíjecí stanice pro sekačky Hahn & Sohn Cedrus C-MOW série M skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.