Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Yaxell

Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 489 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
3 489 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell

Hlavní výhody: univerzální nástroj navržený pro širokou škálu kuchyňských úkolů - jeho dlouhá, štíhlá čepel s ostrou špičkou je ideální pro krájení zeleniny, masa, ryb a jemné sekání bylinek tvar čepele umožňuje klasický houpavý pohyb, který zvyšuje efektivitu a rychlost práce, což je ideální pro krájení na malé kousky univerzální délka čepele 200 mm umožňuje efektivní práci s různými surovinami - je ideální na krájení zeleniny, masa a ryb čepel je vyrobena z japonské nerezové oceli MOVAX, která je známá svou vynikající odolností a schopností udržet ostří - nůž tak zůstává ostrý i při pravidelném používání a přináší spolehlivost při každém řezu vysoká tvrdost čepele 58 HRC znamená, že ostří si udrží svou kvalitu po dlouhou dobu, takže se nemusíte obávat častého broušení konstrukce San Mai, která využívá tvrdé jádro obklopené dvěma vrstvami houževnaté oceli, zajišťuje odolnost proti vylomení a podporuje dlouhou životnost nože tradiční vzor hamon na čepeli je způsobený kalením a dodává noži autentický japonský vzhled a estetickou hodnotu, čímž potěší každého milovníka tradičního designu luxusní, ergonomicky tvarovaná rukojeť ze dřeva Pakka přináší pohodlný a stabilní úchop - i při delší práci zůstává nůž příjemný na držení rukojeť ve tvaru osmiúhelníku zvyšuje bezpečnost a kontrolu nad nožem, což oceníte při precizní práci s jemným masem nůž je ručně vyráběn v japonském městě Seki, které je proslulé svou bohatou tradicí výroby mečů a nožů - každému noži tak dodává jedinečný charakter díky kvalitnímu provedení je nůž vhodný jak pro profesionální použití, tak pro domácí kuchaře, kteří oceňují prvotřídní nástroje ve své kuchyni elegantní kombinace tradičního japonského designu a moderní funkčnosti dělají z tohoto nože nejen praktický nástroj, ale také stylový doplněk do každé kuchyně exkluzivní dárek - dodáváno v dárkové kazetě, která lze použít zároveň jako pouzdro na nůž Dodatečné informace: délka čepele: 200 mm není vhodné do myčky na nádobí čistěte vlažnou, nikoliv horkou, vodou a jemným čistícím prostředkem není určeno pro krájení masa s kostí používejte pouze na krájecím prkénku, nejlépe ze dřeva či plastu

Produkt Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell z kategorie kuchyňské nože si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 3 489 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell od značky YAXELL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell a také tipy, jak vybírat kuchyňské nože. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell?

Aktuálně můžete produkt Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell koupit již od 3 489 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell EAN kód?

EAN kód pro Kuchařský nůž HANA 20 cm, hnědá, Yaxell je 4984909348004. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.