Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od PLANTIN

Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

169 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
169 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN

Hlavní výhody: ideální pro rychlé a snadné dochucení pokrmů, kde chcete dosáhnout exkluzivního gurmánského efektu obsahuje pečlivě vybraný letní lanýž, který tvoří základ této omáčky a dodává jí bohatou a nezaměnitelnou chuť jemná a krémová textura umožňuje její univerzální využití, od těstovin a rizot až po steaky a grilovanou zeleninu díky svému balení o 40 g je ideální pro příležitostné kulinářské experimenty nebo jako luxusní doplněk pro menší jídla letní lanýž dodává omáčce zemitou, ale jemnou vůni, která zvýrazní přírodní chuť každé suroviny perfektní volba pro přípravu slavnostních pokrmů, které chcete povýšit na gastronomické umění snadno se kombinuje s dalšími ingrediencemi, což vám umožňuje kreativní vaření bez náročných postupů obsahuje pouze vysoce kvalitní suroviny, které zaručují autentický a luxusní chuťový zážitek vhodná je i pro ty, kteří teprve objevují svět lanýžů a chtějí ochutnat něco výjimečného v malé, praktické dávce propojuje tradiční kulinářské techniky s moderním zpracováním, přináší autentickou chuť v každém soustu skvělý dárek pro milovníky lanýžů a kvalitní kuchyně, kteří ocení jednoduchost použití a výjimečnost chuti Dodatečné informace: obsah: 40 g složení: žampiony (Agaricus bisporus) 53%, slunečnicový olej, letní lanýže, (Tuber aestivum) 8%, přírodní aromata, sušené hříbky (Boletus edulis), cukr, inkoust z olihně (inkoust z olihně, voda, sůl), antioxidant: E300, sůl, pepř. Může obsahovat stopy: měkkýšů, ryb, mléka, celeru. země výroby: Francie

Produkt Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN z kategorie omáčky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 169 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN od značky PLANTIN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN a také tipy, jak vybírat omáčky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN?

Aktuálně můžete produkt Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN koupit již od 169 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN EAN kód?

EAN kód pro Lanýžová omáčka 40 g, PLANTIN je 3237850004712. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.