Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Liebherr

Liebherr Pure CTPe 251 bílá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

12 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

caltaelektro.com
caltaelektro.com Skladem
cena od
12 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Liebherr Pure CTPe 251 bílá

Liebherr CTPe 251 Volně stojící chladnička s mrazákem Liebherr CTPe 251 dosahuje do výšky 157,1 cm. I přes své kompaktní rozměry nabízí dostatek místa pro uložení všech důležitých surovin. Objem chladicí části činí 219 litrů, mraznička pak nabídne celkový objem 52 litrů. Stranu otevírání dveří lze jednoduše změnit a tímto způsobem spotřebič přizpůsobit vašemu prostoru. Chladnička je vybavena řadou moderních technologií, které jsou synonymem moderního a propracovaného spotřebiče. Zmínit lze zejména technologii SmartFrost, která snižuje tvorbu námrazy v její vnitřní části i na uložených potravinách. Technologie VarioSpace zajišťuje, že si lze vnitřní prostor spotřebiče přizpůsobit. Pokud tedy potřebujete vychladit větší dort, stačí jen vyjmout jednu zásuvku. Ovoce a zeleninu můžete uložit do průhledného boxu ve spodní části chladničky.   Klíčové vlastnosti: Technologie SmartFrost snižuje tvorbu námrazy Vnitřní prostor si lze přizpůsobit  Přihrádka na ovoce a zeleninu je průhledné Stranu otevírání dveří lze změnit Pyšní se minimalistickým designem Díky technologii VarioSpace lze vnitřní prostor přizpůsobit dle aktuálních požadavků.   Prodloužená záruka 5 let na spotřebič a 10 let na kompresor Výrobce věří v kvalitu svého produktu, proto neváhá s poskytnutím prodloužené plné 5leté záruky na celý spotřebič. Pro její získání je třeba zařízení registrovat na stránkách výrobce.  Zároveň obdržíte 10letou záruku na kompresor chladničky. Kompresory lednic Liebherr se vyznačují tichým chodem, nízkou spotřebou a dlouhou životností. SmartFrost Ve vnitřním prostoru mrazničky a na samotných potravinách je minimální množství námrazy. Díky zapěněnému výparníku ve spirálách je umožněna velmi rychlá teplotní výměna s extrémně nízkou spotřebou energie.      Technologie VarioSpace Spotřebič nabízí variabilní prostorové řešení VarioSpace. Zásuvku lze proto jednoduše vyjmout a získat tak více prostoru pro uložení rozměrnějších druhů surovin.    Přihrádka na ovoce a zeleninu Součástí chladničky je průhledný VitamínBox na ovoce a zeleninu.      Vnitřní uspořádání chladničky: 4 skleněné police Box na ovoce a zeleninu 4 přihrádky ve dveřích Vnitřní uspořádání mrazničky: Police

Produkt Liebherr Pure CTPe 251 bílá z kategorie lednice si můžete zakoupit v internetovém obchodě caltaelektro.com za cenu 12 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Liebherr Pure CTPe 251 bílá od značky LIEBHERR.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Liebherr Pure CTPe 251 bílá a také tipy, jak vybírat lednice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Liebherr Pure CTPe 251 bílá?

Aktuálně můžete produkt Liebherr Pure CTPe 251 bílá koupit již od 12 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Liebherr Pure CTPe 251 bílá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu caltaelektro.com, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Liebherr Pure CTPe 251 bílá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Liebherr Pure CTPe 251 bílá EAN kód?

EAN kód pro Liebherr Pure CTPe 251 bílá je 4016803133933. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.