Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Tefal

Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

310 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
310 Kč
kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
319 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Profesionální nerezový nůž na chléb Tefal ICE FORCE o délce 20 cm

Objevte dokonalou kombinaci precizního řezu a moderního designu s kuchyňským nožem na chléb značky Tefal. Model ICE FORCE K2320414 s délkou čepele 20 cm je stvořen pro snadné a bezproblémové krájení jakéhokoli pečiva, od měkkých rohlíků až po tvrdé bagety. Díky inovativní technologii Ice Force zajišťuje ostřejší řez a vyšší odolnost proti opotřebení. Čepel vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli s povrchovou úpravou chránící proti korozi, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Součástí je bezpečnostní chránič, který chrání vaše ruce při čištění i skladování. Moderní ergonomický design dodá vaší kuchyni špičkový vzhled a *spolehlivost* při každodenním používání.

Přednosti nože na pečivo Tefal ICE FORCE pro každodenní použití

  • Inovativní technologie Ice Force: Speciálně upravená ostří zajišťuje hladký a přesný řez s menším úsilím, což prodlužuje životnost čepele a usnadňuje krájení.
  • Vysoká odolnost proti korozi: Kvalitní nerezová ocel odolává vlhkosti, skvrnám od potravin i běžnému opotřebení v kuchyni bez nutnosti speciální péče.
  • Bezpečnostní chránič: Integrovaný ochranný kryt chrání ostří i vaše prsty při čištění a skladování, čímž minimalizuje riziko úrazu.
  • Ergonomický a moderní design: Stylová rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a spolehlivou kontrolu během krájení i pro leváky.
  • Všestrannost použití: Ideální pro krájení čerstvého pečiva, baget, bochníků i měkkých koláčů bez drcení struktury.

Technické parametry a specifikace modelu K2320414

Kategorie Specifikace
Značka Tefal
Model ICE FORCE K2320414
Délka čepele 20 cm
Materiál čepele Kvalitní nerezová ocel
Technologie ostří Ice Force (zvýšená ostrost a odolnost)
Bezpečnostní prvek Anatomický chránič rukojeti
Určení Kuchyňský nůž na pečivo a chléb
Údržba Umývatelné, vhodné do myčky nádobí
Baleno v Krabice s ochranným obalem

Podrobný přehled funkčnosti, designu a materiálů

Inovativní technologie Ice Force a precizní řez

Technologie Ice Force představuje pokročilou úpravu ostří, která umožňuje noži snadno prořezávat i tužší kůrku pečiva bez nutnosti silného tlaku. Zuby čepele jsou přesně rozmístěny a broušeny tak, aby minimalizovaly tření a zachovaly strukturu vnitřku pečiva. Výsledek je čistý, rovný řez, který oceníte při přípravě snídane, sendvičů i hostin. Nůž se vyznačuje dlouhou schopností udržet ostrost, což znamená, že nemusíte často používat břitvu ani brousit.

Bezpečnost a ergonomický design pro každodenní komfort

Klíčovým prvkem tohoto nože je integrovaný chránič, který není jen estetickým doplňkem, ale praktickým bezpečnostním prvkem. Při čištění nebo skladování chrání ostré hrany a předchází nechtěným řezným zraněním. Rukojeť je navržena s důrazem na ergonomii, což zajišťuje pevný a pohodlný úchop i při delším krájení. Moderní design ladí s každým kuchyňským interiérem a dodává mu prémiový charakter.

Kvalitní materiály a dlouhá životnost

Čepel je vyrobena z nerezové oceli vyšší kvality, která je přirozeně odolná vůči korozi, skvrnám od citronu, octa nebo rajčat a snadno se udržuje v hygienicky čistém stavu. Povrchová úprava zabraňuje přilínání drobků a zjednodušuje čištění. S tímto nožem Tefal investujete do spolehlivého nástroje, který si zachová své vlastnosti i po letech pravidelného používání v domácnosti. Cena 310,00 Kč odpovídá vysoké poměru ceny a výkonu.

Obsah balení nerezového nože na chléb

  • 1x kuchyňský nůž na chléb Tefal ICE FORCE K2320414 (20 cm)
  • 1x ochranný chránič rukojeti
  • 1x originální obal a záruční list

Informace o produktu Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal

Kuchyňský nůž Tefal ICE FORCE nerezový nůž na chléb 20 cm: Klíčové vlastnosti nerezového kuchyňského nože na chléb Tefal ICE FORCE, 20 cmNůž na chléb ideální pro krájení pečivaTechnologie Ice Force pro vyšší výkon a odolnostČepel z kvalitní nerezové oceliZvýšená odolnost proti koroziChránič ruky pro bezpečné používáníModerní design

Produkt Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal z kategorie nože si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 310 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal od značky TEFAL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal a také tipy, jak vybírat nože. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal?

Aktuálně můžete produkt Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal koupit již od 310 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal EAN kód?

EAN kód pro Nůž na chleba ICE FORCE K2320414 20 cm, nerez, Tefal je 3168430274235. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.