Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Blomus

Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 355 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 355 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus

Udržujte ve své koupelně či kuchyni pořádek s pomocí tohoho okouzlujícího košíku. Je vyroben z materiálu, který odpuzuje nečistoty a je velmi snadný na údržbu. Použít lze oboustranně, takže pokud se vám jedna barva okouká, stačí ho jednoduše otočit. Oboustranný box ARA: Vyroben z kvalitní syntetické tkaniny odpuzující nečistoty Rozměry: výška 26 cm, šířka 23 cm, délka 23 cm Jednoduchý na údržbu Oboustranně použitelný Vhodný například na kosmetiké potřeby nebo také na drobnosti do kuchyně K dispozici i v dalších barvách

Produkt Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus z kategorie ostatní kosmetické pomůcky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 355 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus od značky BLOMUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus a také tipy, jak vybírat ostatní kosmetické pomůcky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus?

Aktuálně můžete produkt Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus koupit již od 1 355 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus EAN kód?

EAN kód pro Oboustranný košík ARA, antracit / bílá, Blomus je 4008832690358. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.