Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Brabantia

Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 365 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 365 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia

Skládací stojan na sušení nádobí Brabantia SinkSide s odkapávací miskou skvěle drží talíře, hrnce, pánve a sklenice. Pojme až 13 talířů nebo hrnců, pánví a skla. Koš na sušení příborů a nádobí je vyjímatelný, což usnadňuje složení koše a jeho uklizení. Je dostatečně krásný na to, aby měl ve vaší kuchyni trvalé místo, ale zároveň je velmi skladný. Dostatek místa - pojme až 13 talířů Čistá kuchyň - odkapávací miska zabraňuje navlhnutí pracovní desky Víceúčelový - stojan a odkapávací misku lze použít společně nebo samostatně Snadno odložíte příbory - s odnímatelnou nádobou na příbory Snadno vysušte - žebra v odkapávací misce umožňují proudění vzduchu Snadno skladovatelný 5 let záruka Základní parametry: Výška: 31,5 cmŠířka: 36 cmHloubka: 33 cm

Produkt Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia z kategorie odkapávače nádobí si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 365 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia od značky BRABANTIA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia a také tipy, jak vybírat odkapávače nádobí. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia?

Aktuálně můžete produkt Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia koupit již od 1 365 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia EAN kód?

EAN kód pro Odkapávač na nádobí, skládací, světle šedá, Brabantia je 8710755139383. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.