Porovnejte ceny a ušetřete!

Caimi Brevetti

Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
6 990 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý

Odpadkový koš Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý:Odpadkový koš je nezbytným pomocníkem v každé domácnosti nebo kanceláři. Tento koš na tříděný odpad Caimi Brevetti vám díky odděleným nádobám zjednoduší třídění odpadu. Nabízená varianta se skládá z jedné nádoby o objemu 100 l. Koš otevřete klasicky manuálně. K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, konkrétně kov. Barva odpadkového koše Caimi Brevetti je bílá. Jeho rozměry dosahují 85 × 35 × 35 cm (vך×h). Tento odpadkový koš výborně zapadne do vaší domácnosti. Hlavní přednosti odpadkového koše Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý Pro výrobu tohoto odpadkového koše Caimi Brevetti byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně kov Nákupem získáte 1 nádobu s objemem 100 l Koš můžete postavit kamkoliv Otevírá se klasicky ručně Odpadkový koš určený na tříděný odpad Rozměry:...

Produkt Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý z kategorie odpadkové koše si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 6 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý od značky CAIMI BREVETTI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý a také tipy, jak vybírat odpadkové koše. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý?

Aktuálně můžete produkt Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý koupit již od 6 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý EAN kód?

EAN kód pro Odpadkový koš na tříděný odpad Caimi Brevetti Centolitri W,100 L,šedý je 8594215070047. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.