Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Blomus

Olej na svícení, Blomus

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

252 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
252 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Olej na svícení, Blomus

Tento kvalitní olej na svícení je vhodný pro zahradní hořáky a pochodně. Olej na svícení, Blomus - 1 l Tip: pokud se vám po zapálení vytváří saze, doporučujeme zkontrolovat nasazení knotu. Pro manipulaci s ním dodržujte bezpečnostní pokyny: Uchovávejte mimo dosah dětí! Při manipulaci s olejem chraňte pokožku, častá expozice může vysušovat, kůže pak může praskat. V případě požití nevyvolávejte zvracení. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal výrobku.

Produkt Olej na svícení, Blomus z kategorie zahradní lampy si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 252 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Olej na svícení, Blomus od značky BLOMUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Olej na svícení, Blomus a také tipy, jak vybírat zahradní lampy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Olej na svícení, Blomus?

Aktuálně můžete produkt Olej na svícení, Blomus koupit již od 252 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Olej na svícení, Blomus?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Olej na svícení, Blomus skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Olej na svícení, Blomus EAN kód?

EAN kód pro Olej na svícení, Blomus je 4008832310324. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.