Vše od Solo

Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm

4,9
(8x hodnoceno)

Nejnižší cena od:

55 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
55 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm

Alobal Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm: Pokud rádi grilujete, neměl by vám doma chybět grilovací alobal Piknik. Užijete jej pro přípravu, skladování i balení potravin. Je připraven také pro přípravu pokrmů v troubě. Alobal Piknik je zdravotně nezávadný. Klíčové vlastnosti alobalu PiknikAlobal Piknik užijete v každé domácnostiJe vhodný pro přípravu, skladování a balení potravinZvládá také přípravu pochutin v trouběAlobal Piknik je zdravotně nezávadnýRozměry:800 × 41 cm

Produkt Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm z kategorie alobal a pečicí papír si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 55 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm od značky SOLO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm a také tipy, jak vybírat alobal a pečicí papír. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm?

Aktuálně můžete produkt Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm koupit již od 55 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm EAN kód?

EAN kód pro Piknik Grilovací alobal 8 m*41 cm je 5902365040996. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.