Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Continenta

Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
2 399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta

  POPIS Tranžírovací deska Continenta v propracovaném designu je díky přírodnímu materiálu šetrnější k nožům, a tak čepele téměř vůbec netupí. Je vybavena odtokovou drážkou s odkapávací plochou. Deska je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, a je tedy 100% přírodní. Olejovaný povrch podporuje antibakteriální vlastnosti dřeva a chrání ho. Deska není vhodná do myčky na nádobí. Návod na údržbu dřevěných výrobků: Dřevo umývejte pouze vlhkým hadříkem a nechávejte oschnout ve svislé poloze. Pravidelným ošetřením dřeva rostlinným olejem prodlužujete jeho životnost. Nemyjte v myčce nádobí. Intenzivní vlhkost a teplotní rozdíly mohou vést k deformacím, trhlinám, zabarvení - toto není důvod k reklamaci. SPECIFIKACE Rozměry: 42,5 x 29 cm Barva: přírodní Materiál: dřevo akácie VÝHODY A NEVÝHODY Propracovaný elegantní a funkční design. Netupí ostří nožů. 100% přírodní produkt. Olejovaný povrch má antibakteriální vlastnosti. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: NE, pouze šetrné ruční mytí

Produkt Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta z kategorie prkénka a krájecí desky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 2 399 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta od značky CONTINENTA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta a také tipy, jak vybírat prkénka a krájecí desky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta?

Aktuálně můžete produkt Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta koupit již od 2 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta EAN kód?

EAN kód pro Prkénko na krájení 42,5 x 29 cm, hnědá, akátové dřevo, Continenta je 4017167485102. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.