Vše od Alessi
Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi
Hlavní výhody: dlouhá rukojeť a neobvyklý stylový vzhled elegantní lesklý povrch Doplňující informace: průměr: 16 cm výška: 11 cm objem: 1,3 l materiál: nerezová ocel 18/10, rukojeti z nerezové oceli 18/10 s PVD hnědým povlakem design: Patricia Urquiola
Produkt Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi z kategorie hrnce si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 2 210 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII
Odkazy na značky:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi od značky ALESSI.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi a také tipy, jak vybírat hrnce. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi?
Aktuálně můžete produkt Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi koupit již od 2 210 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi EAN kód?
EAN kód pro Rendlík EDO 16 cm, stříbrná, Alessi je 8003299430284. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.