Porovnejte ceny a ušetřete!

Rowenta

Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

9 169 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
9 169 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA

Robotický vysavač Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA:Select brand:ÚvodHlavní infoGalerieTechnické specifikaceRobotický vysavač Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PAPusťte starosti o podlahy ve své domácnosti z hlavy a svěřte je šikovnému pomocníkovi v podobě robotického vysavače Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA. Ten vyniká unikátní konstrukcí ve tvaru písmene D, takže vysaje nečistoty v rozích místností, u stěn i nábytku. K tomu využívá vysoký sací výkon až 8 000 Pa. V jednom kroku může robotický vysavač navíc i mopovat pomocí vibrační technologie, takže odolné i zaschlé nečistoty před robotickým vysavačem Rowenta neobstojí. Přesné zmapování prostoru má na starost laserová navigace. Robotický vysavač Rowenta RR9695WH je vybaven 3D Vision kamerami pro rozpoznání překážek. Na jedno nabití zvládne robotický vysavač uklízet až 120 minut. Poté si zajede do dokovací stanice...

Produkt Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA z kategorie robotické si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 9 169 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA od značky ROWENTA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA a také tipy, jak vybírat robotické. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA?

Aktuálně můžete produkt Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA koupit již od 9 169 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA EAN kód?

EAN kód pro Rowenta RR9695WH X-Plorer S240+ AI Animal 8000PA je 13221616091716. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.