Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Eva Solo

Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 119 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
3 119 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo

Hlavní výhody: matně černá rychlovarná konvice Eva Solo je ideální pro rychlé a pohodlné ohřívání vody na čaj, kávu nebo jiné horké nápoje díky chytrému designu lze vodu dolévat přímo hubicí bez nutnosti odnímat víko konvice praktický límec z nerezové oceli zajišťuje 100 % nalévání bez ukapávání a nepořádku na kuchyňské lince konvice má stabilní konstrukci s nízkým těžištěm, díky které stojí pevně na své základně základna umožňuje otáčení konvice o 360 stupňů, takže ji lze pohodlně uchopit z jakéhokoli směru konvice je vybavena skrytým topným tělesem, které se snadno čistí a zabraňuje usazování vodního kamene integrovaný průhledný ukazatel hladiny vody umožňuje snadno sledovat množství naplněné vody automatické vypnutí po dosažení bodu varu poskytuje bezpečné používání bez rizika převaření povrch je odolný proti otiskům prstů a působí moderně i elegantně ergonomicky tvarované madlo nabízí pohodlný úchop a usnadňuje nalévání horké vody bez námahy minimalistický vzhled konvice harmonicky zapadá do moderních kuchyní a ladí s ostatními produkty Eva Solo kompaktní konstrukce s 1,5litrovým objemem šetří místo na pracovní ploše a poskytuje dostatek vody pro domácí použití Dodatečné informace: rozměry: 17 x 34 cm objem: 1,5 l příkon: 2000 - 2400 W materiál: plast, nerezová ocel (z 90% recyklovaná), guma

Produkt Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo z kategorie rychlovarné konvice si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 3 119 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo od značky EVA SOLO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo a také tipy, jak vybírat rychlovarné konvice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo?

Aktuálně můžete produkt Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo koupit již od 3 119 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo EAN kód?

EAN kód pro Rychlovarná konvice 1,5 l, matně černá, Eva Solo je 5706631269445. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.