Vše od SALOOS

Saloos Levandule 10 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

167 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
167 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Saloos Levandule 10 ml

Esenciální olej Saloos Levandule 10 ml: Esenciální olej SALOOS Levandule je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní účinky a pomáhá při dýchacích obtížích. Předností esenciálního oleje SALOOS Levandule jsou destilované oleje z rostliny Lavandula Angustifolia. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej LevanduleEsenciální olej SALOOS Levandule je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje esenciální oleje destilované z rostliny Lavandula Angustifolia100% přírodní složeníMá antidepresivní a antiseptické účinkyVelmi účinný při bodnutí hmyzem a hojení ranZanechává příjemnou svěží vůni a čistí vzduchPraktická skleněná lahvička se šroubovacím uzávěrem Složení:Oleje destilované z...

Produkt Saloos Levandule 10 ml z kategorie esenciální oleje si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 167 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Saloos Levandule 10 ml od značky SALOOS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Saloos Levandule 10 ml a také tipy, jak vybírat esenciální oleje. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Saloos Levandule 10 ml?

Aktuálně můžete produkt Saloos Levandule 10 ml koupit již od 167 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Saloos Levandule 10 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Saloos Levandule 10 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Saloos Levandule 10 ml EAN kód?

EAN kód pro Saloos Levandule 10 ml je 8594031320340. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.