Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Eva Solo

Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

719 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
719 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo

Hlavní výhody: kulatý servírovací talíř Legio Nova je ideální pro stylové servírování čerstvě upečené pizzy přímo na stůl lehce zvýšený okraj pomáhá udržet pizzu i s rozpuštěným sýrem a bohatou oblohou bezpečně na místě plochý design umožňuje snadné krájení pizzy přímo na talíři bez rizika poškození povrchu nebo sklouznutí kousků díky své univerzální velikosti může sloužit nejen k podávání pizzy, ale i jako servírovací podnos pro různé pokrmy elegantní bílé provedení harmonicky zapadá do jakéhokoliv stolního aranžmá a hodí se k široké škále kuchyňského nádobí prémiový porcelán odolný proti poškrábání, vysokým teplotám a běžnému opotřebení jemné dekorativní drážky typické pro kolekci Legio Nova dodávají talíři decentní, ale stylový vzhled vhodný pro ohřev pokrmů v troubě nebo mikrovlnné troubě bez obav z poškození povrchu nebo změny barvy bezpečné skladování v mrazničce umožňuje uchování pokrmů přímo na talíři a jejich snadné servírování po vyjmutí lze mýt v myčce na nádobí, což usnadňuje čištění a šetří čas při každodenním používání v domácnosti Dodatečné informace: rozměry: 31,5 x 2 cm materiál: porcelán

Produkt Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo z kategorie talíře si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 719 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo od značky EVA SOLO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo a také tipy, jak vybírat talíře. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo?

Aktuálně můžete produkt Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo koupit již od 719 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo EAN kód?

EAN kód pro Servírovací talíř LEGIO NOVA 31 cm, bílá, porcelán, Eva Solo je 5706631260664. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.