Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od WMF

Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

343 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
343 Kč
alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
369 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF

Škrabka na zeleninu Profi Plus je vhodná na všechny druhy zeleniny, které potřebujete tence oloupat jako brambory, mrkev nebo okurky. Pod sérií "Profi Plus" se skrývá přes 100 různých pomocníků do kuchyně, které dostojí i nejvyšším požadavkům profesionálních kuchyní. Robustní provedení v kvalitním Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10), je zcela stabilní a trvanlivé, voděodolné a zaručeně vhodné do myčky nádobí - jednoduše nezničitelné. Náročný a současně nadčasový design sluší každé moderní kuchyni.  

Produkt Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF z kategorie Škrabky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 343 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF od značky WMF.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF a také tipy, jak vybírat škrabky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF?

Aktuálně můžete produkt Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF koupit již od 343 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF EAN kód?

EAN kód pro Škrabka na zeleninu PROFI PLUS , WMF je 4000530537126. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.