Vše od Tefcold

Tefcold CW3

5,0
24 hodnocení Hodnocení pochází od uživatelů e-beko.cz a počítá se jako průměr odeslaných hodnocení produktu. Jak hodnocení funguje

Cena od:

22 728 Kč

POROVNÁNÍ CEN

shopcom.cz
shopcom.cz Skladem
cena od
22 728 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tefcold CW3

Tefcold CW3 Stolní chladicí vana

Produkt Tefcold CW3 z kategorie gastro vybavení si můžete zakoupit v internetovém obchodě shopcom.cz za cenu 22 728 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tefcold CW3 od značky TEFCOLD.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tefcold CW3 a také tipy, jak vybírat gastro vybavení. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tefcold CW3?

Aktuálně můžete produkt Tefcold CW3 koupit již od 22 728 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tefcold CW3?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu shopcom.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tefcold CW3 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.