Vše od Tescoma

TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec

Cena od:

149 Kč

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
149 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec

Rýžák TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec: ProfiMATE je nejucelenější program na trhu pro úklid domácností, oceněný prestižní cenou za design. Součástí tohoto programu je i rýžák Tescoma ProfiMATE pro čištění podlah mokrou cestou. Jedná se o nástavec určený k univerzální teleskopické tyči ze stejné produktové řady. Je vyroben z odolného plastu a osazen kvalitními pevnými štětinami, se kterými perfektně podlahy vydrhnete. Program ProfiMATE se vyznačuje univerzálností a vzájemnou kombinovatelností výrobků, které se vzájemně doplňují.  Klíčové vlastnosti nástavce rýžák Tescoma ProfiMATESoučást programu pro úklid ProfiMATE oceněného prestižní cenou za designPro čištění domácnosti mokrou cestouNástavec rýžák Tescoma ProfiMATE z odolného plastu Osazen kvalitními pevnými štětinami Perfektní k účinnému drhnutí podlahSamostatný nástavec určený pro univerzální teleskopickou tyč Tescoma ProfiMATEUniverzální výrobky této produktové řady lze kombinovat a vzájemně se doplňujíVýrobce poskytuje záruku 3 roky...

Produkt TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec z kategorie příslušenství si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 149 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec od značky TESCOMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec a také tipy, jak vybírat příslušenství. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec?

Aktuálně můžete produkt TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec koupit již od 149 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec EAN kód?

EAN kód pro TESCOMA Podlahový rýžák ProfiMATE, nástavec je 8595028404883. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.