Vše od Tescoma

TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto

Cena od:

109 Kč

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
109 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto

Kuchyňský trychtýř TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto:Hledáte praktické a všestranné řešení pro plnění nádob s malým plnicím otvorem? Pružná nálevka a násypka Presto TESCOMA jsou navrženy tak, aby usnadnily plnění nádob s úzkými hrdly. Jsou vyrobeny ze žáruvzdorného silikonu, který odolává teplotám až do 230 °C, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči vysokým teplotám. Materiál nevstřebává pachy a nezabarvuje se, což znamená, že můžete bez obav přenášet různé tekutiny a sypké látky bez rizika znečištění. Díky pružnému designu jsou tyto trychtýře perfektně skladné a snadno se vejdou do každé kuchyňské zásuvky. Klíčové vlastnosti trychtýře TESCOMA Pružná nálevka a násypka PrestoTento set nálevek a násypek TESCOMA je nezbytným pomocníkem do každé kuchyněUsnadňují plnění nádob s malým plnicím otvoremVyrobeny ze žáruvzdorného silikonu do 230 °CNevstřebávají pachy a nezabarvují sePerfektně skladné díky pružnému designu

Produkt TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto z kategorie trychtýře si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 109 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto od značky TESCOMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto a také tipy, jak vybírat trychtýře. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto?

Aktuálně můžete produkt TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto koupit již od 109 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto EAN kód?

EAN kód pro TESCOMA Pružná nálevka a násypka Presto je 8592973120332. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.