Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Philippi

Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 348 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 348 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi

Hlavní výhody: moderní, překvapivý design váza visí v kovovém rámu keramickou vázu lze snadno vyjmout a naaranžovat květiny nebo ji naplnit vodou skvělý poutač k umístění na stůl, na komodu nebo na recepci hotelu, SPA Dodatečné informace: rozměr: 17 x 7 x 17 cm materiály: porcelán, ocel, práškově lakováno Form# 2018 Award design: Andreas Ostwald

Produkt Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi z kategorie vázy si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 348 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi od značky PHILIPPI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi a také tipy, jak vybírat vázy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi?

Aktuálně můžete produkt Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi koupit již od 1 348 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi EAN kód?

EAN kód pro Váza FLOAT 17 cm, šedá, Philippi je 4037846160120. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.