Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Dellinger

Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 499 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger

Hlavní výhody: extrémní ostrost krájené potraviny si zachovávají svůj tvar a strukturu ručně broušená čepel pod úhlem 15° odolná čepel ze 3 vrstev oceli ručně leštěná rukojeť mimořádný design Dodatečné informace: délka rukojeti: 115 mm délka čepele: 145 mm celková délka: 265 mm doporučujeme pouze ruční mytí

Produkt Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger z kategorie kuchyňské nože si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 499 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger od značky DELLINGER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger a také tipy, jak vybírat kuchyňské nože. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger?

Aktuálně můžete produkt Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger koupit již od 1 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger EAN kód?

EAN kód pro Vykosťovací nůž OKAMI 14,5 cm, Dellinger je 8594195889295. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.