Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Hahn Sohn Cedrus

Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

308 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

hahnprofi.cz
hahnprofi.cz Skladem
cena od
308 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm)

Tento náhradní žací nůž je určen speciálně pro model CEDKE38 značky Cedrus. Má délku 380 mm, centrální montážní otvor o průměru 19 mm a dva boční montážní otvory – oválný (7 × 10 mm) a kulatý (10 mm), umístěné 100 mm od sebe (měřeno střed–střed). Vyroben z odolné kalené oceli, zajišťuje nůž optimální účinnost při sekání trávy i rovnoměrný proud vzduchu pro efektivní sběr do koše. Doporučuje se jako náhradní díl pro pravidelnou údržbu nebo při poškození původního nože. Klíčové vlastnosti Určeno pro elektrickou sekačku Cedrus CEDKE38 Přesné rozměry a otvory pro snadnou montáž Vysoká řezná účinnost a rovnoměrný sběr Kalená ocel pro dlouhou životnost Vhodný pro pravidelné i náročnější sekání

Produkt Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm) z kategorie příslušenství k sekačkám si můžete zakoupit v internetovém obchodě hahnprofi.cz za cenu 308 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm) od značky HAHN SOHN CEDRUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm) a také tipy, jak vybírat příslušenství k sekačkám. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm)?

Aktuálně můžete produkt Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm) koupit již od 308 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu hahnprofi.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Žací nůž pro sekačku Hahn & Sohn Cedrus KE38 (380 mm) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.