Kombinovaná chladnička Beko RCNA 406 E40 LZXR

Momentálně nedostupné Toto zboží není skladem ani v jednom z našich skladů, po objednání Vám bude sdělena aktuální doba dodání

Kombinovaná NeoFrost chladnička řady EVO Beko RCNA 406 E40LZXR v energetické třídě A+++ a velmi moderním a atraktivním barevném provedení Dark Inox. Chladnička je vybavena praktickým nerezovým držákem lahví a využívá moderní technologii Active Fresh Blue Light pro uchování čerstvosti Vaší zeleniny a také technickou novinku kterou jsou SmoothFit panty bez nabíhání. Chladnička nabízí objem 253 l a celkový objem mrazničky je 110 l. Samozřejmostí je LCD displej na dveřích a Power LED vnitřní osvětlení na stropě chladničky.

A+++

Vaše cena na e-Beko.cz. Chcete lepší?

17 990 Kč

včetně DPH 21% a RP

Tento produkt na splátky již od:

1 799 Kč

spočítejte si měsíční splátku

obvyklá maloobchodní cena modelu
22 490 Kč

nákupem u nás ušetříte
4 500 Kč

EAN: 5944008921507, Katalogové číslo: 7522820009

Parametry produktu

EXTRA PARAMETRY
Doprava zdarmaDoprava zdarma ano
PremiumPremium ano
10 let záruka na motor10 let záruka na motor ano
NovinkaNovinka ano
Vystaveno Praha 5Vystaveno Praha 5 ne
OBECNÉ PARAMETRY
Typ Kombinovaná
Barva Dark Inox
Výška 203,1 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 66,1 cm
Hlučnost 37 dB
Energetická třída A+++
Roční spotřeba elektrické energie 188 kWh/rok
Funkce ActiveFresh blue light
Výbava FreshGuard Uv záření, Smoothfit panty
Displej LCD
Osvětlení Power LED na stropě
Klimatická třída SN-T
Objem chladničky 253 l
Objem mrazničky 110 l
Objem nulové zóny 30 l
Antibakteriální ochrana Antibakteriální těsnění
Mrazící výkon 6 kg/24h
Akumulační doba 33 h
Materiál polic Sklo

Hodnocení produktu

70 %

12.7.2019

 • Vzhled
 • Vnitřní rozměry chladničky
 • Hezký a praktický povrch
 • Velmi malá variabilita umístění polic. Chybí půlená polička pro příležitostné skladování vysokých nádob.
 • Malá hloubka šuplíku na zeleninu, květák nebo hlávka zelí se nevejde.
 • Stojánek na vejce jen pro 6 ks. Proč??? Byl by takový problém dát k lednici ty stojánky dva? U takto vysoké lednice je předpoklad, že se bude nakupovat balení minimálně po 10 ks.
 • Přes deklarovanou velikost mrazáku malý prostor v šuplících.

Vybrala jsem si podle deklarované velikosti mrazáku 110 l, ale nepodařilo se mi tam nacpat to, co jsem měla ve starém na 101 l. Důvodem je naprosto nepraktické řešení šuplíků a plýtvání místem. Pojezdy zabírají na boku velký prostor a šuplíky mají po celé délce ohrnuté madlo, takže na celou výšku mrazáku je zcela nevyužitá velká mezera. Stačil by otvor na přední části a dobře 10 l by se ušetřilo. Nad spodním šuplíkem je jakási skleněná přepážka, nepochopila jsem, k čemu je dobrá, krom opět zmenšení prostoru pro ukládání. Toto se skutečně nepovedlo a jinak dobrý výrobek konstrukce mrazáku degraduje. Na internetu nenajdete žádnou fotodokumentaci nebo produktové video, abyste tento problém odhalili před nákupem. Nevím, jak to je u jiných značek.
Zcela nedostačující je návod k obsluze, naštěstí jsem si nechala prohodit zavírání za příplatek, protože v návodu ho nenajdete. Bohužel zřejmě v rámci tohoto úkonu byla lednice na dvou místech zboku poškozena.
Překlad je vůbec vtipný, chladnička v jedné kapitole PEČE!
Pokud vám nevadí neprakticky řešený mrazák, chladnička pojme skutečně velké množství potravin, je jen škoda zbytečně malé výšky šuplíku na zeleninu. Osobně bych radši oželela pár cm z šuplíku na čerstvé potraviny.

EverFresh.png

Až 30 dní stále čerstvé

Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdravá a chutná až 3x déle.

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování

Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

NeoFrost.png
blue.png

Chráněno. Bez ztráty chuti a nutričních hodnot

Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.

Pro tichou a úspornou domácnost

ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost.

invertor.png
energy.png

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku

Je pro vás důležité, aby vaše chladnička byla tou nejúspornější a nejšetrnější k životnímu prostředí? Pak je tento model pro vás tou správnou volbou. S ProSmart™ invertorovým kompresorem, inovovaným složením izolační stěny a úspornými funkcemi jako Eco režim se můžete spolehnout, že vaše chladnička bude tichá, úsporná a šetrná k přírodě.

Čerstvé i po rozmrazení

Speciálně navržený ventilátor zamrazí jídlo v přihrádkách FastFreeze o 10 % rychleji. Dochází tak k menší změně krystalické mřížky zamrazené potraviny, která se po rozmrazení stále chová jako čerstvá.

fastfreeze.png
ECO.png

Snižuje spotřebu

Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.

Sama se postará o dokonalou čistotu

Speciální filtr FreshGuard® eliminuje až 90 % zápachu i míchání pachů potravin. V kombinaci s UV zářením si poradí i s bakteriemi, takže vaše potraviny mají zajištěné ideální místo, kde můžou zůstat dlouho čerstvé.

stop.png

Technická dokumentace

Vyhledávání produktů
 • 0
BEKO Letní výprodej
 • Letní výprodej praní
 • Letní výprodej sušení
 • Letní výprodej mytí
 • Letní výprodej chlazení
 • Letní výprodej vaření
 • Letní výprodej domácnosti
BEKO Praní a sušení
BEKO Mytí
×