Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Zone

Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 179 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kulina.cz
kulina.cz Skladem
cena od
1 179 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark

Hlavní výhody: praktický komplet na mytí nádobí dávkovač mýdla / saponátu z pevné keramiky prostor pro odkládání houbičky nebo drátěnky uprostřed organizéru odkládací část ze silikonu - snadno se čistí utěrka z mikrovlákna bez obsahu mikroplastů hlava kartáče je vyměnitelná V sadě: 1x kartáč na mytí nádobí 1x keramický dávkovač mýdla nebo saponátu 1x utěrka z mikrovlákna 1x podstavec Dodatečné informace: rozměry: 19 x 6,7 x 22 cm materiál: keramika, silikon design: VE2

Produkt Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark z kategorie odkapávače nádobí si můžete zakoupit v internetovém obchodě kulina.cz za cenu 1 179 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark od značky ZONE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark a také tipy, jak vybírat odkapávače nádobí. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark?

Aktuálně můžete produkt Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark koupit již od 1 179 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kulina.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark EAN kód?

EAN kód pro Sada na mytí nádobí 4 ks SINGLES, černá, Zone Denmark je 5708760674909. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.